Faaliyetlerimiz
Web sitemiz yayında
Web sitemiz hakkındaki görüş
ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz....

Devamı
 
Haberler
Web sitemiz yayında
Web sitemiz hakkındaki görüş
ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz....

Devamı
 
Haber arşiv sayfası için tıklayınız.
Atık Alım Organizasyonu
 
1.Numune Alma Aşaması
Atık kataloğumuzda yer alan atıklarla ilgili olarak web sitemizdeki atık bilgi formunu doldurup, homojen olarak alınmış atığın bütününü temsil eden en az 1 lt numune, atıkta bulunan kimyasallara ait malzeme güvenlik bilgi formu (msds) ve atık analizi ile birlikte tarafımıza ulaştırılması.

2. Numune Kontrol aşaması
laboratuvarımıza msdsler ve atık analiz sonuçları ile ulaşan atık numunelerinin atık alım değerlerine uygunluğu kontrol edilir. Uygun olmayan numune için firma bilgilendirilir. Uygun lisanslı bir firmaya gönderimi için teknik destek verilir.

3. Atık Alım Operasyonu
Tesisimize uygun olan atık için Atık Üreticisine teklif verilir. Teklifin kabul edilmesi neticesinde atık üreticisine verilen randevu gününde atık üreticisi web sayfamızda bulunan atık etiketini doldurarak atıkları etiketledikten sonra, sevk irsaliyesi ve bağlı bulunduğu ilin Çevre ve Orman Bakanlığından temin edeceği Ulusal atık Taşıma Formu ile birlikte anlaşmalı olduğumuz lisanslı araçlar ve adr belgeli şoförler vasıtasıyla tesisimize gönderir.

4. Belgelerin ulaştırılması
Atık tesisimize ulaştığında tartıma alınıp,Numune ile Atıktan alınan deklarasyon numunesinin kıyaslanması sonucu Atık Tesise kabul edilir. Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği ve Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmelik gereğince, Ulusal atık Taşıma Formu, sevk irsaliyesinin ilgili nüshaları kaşelenip imzalanıp kantar tikesi ve fatura ile birlikte 15 gün içerisinde Atık Üreticisine ulaştırılır.Anasayfa Talep Formu Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji