Kurumsal
Web sitemiz yayında
Web sitemiz hakkındaki görüş
ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz....

Devamı
 
Haberler
Web sitemiz yayında
Web sitemiz hakkındaki görüş
ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz....

Devamı
 
Haber arşiv sayfası için tıklayınız.
Kalite Politikamız
 

Uluslararası ticaret kural ve kaidelerine uygun olacak şekilde üretim ve hizmet kalite standartları oluşturulacak ve idame edilecektir.
Ulusal ve Uluslararası kaide, kural ve regülasyonlarına uygun olacak şekilde yönetim ve çevre kogenç turruma kalite standartları oluşturulacak ve idame edilecektir.
Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde tüm birimlerimizdeki üretim ve hizmet kalitesi uluslararası standartlara çıkarılacaktır.
Şirket bünyesinde, en küçük birimden en üst seviyeye kadar tüm birimlerde yönetim ve çevre koruma kalite anlayışı oluşturulacak ve geliştirilecektir.
Kaliteyi arttırmaya yönelik yurtiçi ve yurtdışındaki tüm gelişmeler yakından takip edilecek, sonuçlar şirket bünyesinde yayımlanacaktır.
Üretim, Ürün ve Hizmet kalitesini azaltan unsurlar her kademede tespit edilecek ve acil düzeltici önlemler alınarak, şirketin kalite standartı hiçbir zaman uluslararası standartın altına düşürülmeyecektir.
Gerek üretim,hizmet ve gerekse yönetim ve çevre koruma kalite prensiplerinin uygulamaları her kademede monitore edilecektir.
Hiçbir yönetim kademesinde ve biriminde tespit edilmiş olan kalite standartlarından taviz verilmeyecektir. Kalite standartlarında devamlılık ve sürekli bir gelişme/iyileşme sağlanacaktır

 

 

 

Anasayfa Talep Formu Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji